Par uzņēmumu

Mūsu uzņēmums darbojas kopš 1996.gada un ir viens no vadošajiem foto pakalpojumu sniedzējiem Latvijā.

Vīzija

Uzņēmuma mērķis būt tuvāk klientam, svarīga ir personiska apkalpošana. Galvenokārt, filiāles atrodas lielos tirdzniecības centros, kur ir liela cilvēku plūsma.

Pakalpojumi un preces

Kvalitāte, Serviss un Ātrums! Tiek piedāvāts plašs pakalpojumu un preču klāsts, kas ir augstā kvalitātē un tiek nodrošināti maksimāli īsā laikā.

Jautājumi u n atbildes

Biežāk uzdotie jautājumi

Kapēc reģistrēties un izveidot savu kontu?

Reģistrēto klientu pasūtījumi tiek uzskaitīti viņu profilā, tas ļauj piešķirt klienta līmeņus, kuri dod atlaides. Reģistrēto lietotāju līmeņu nosacījumi: 1. līmenis – on-line pasūtījumu summa nepārsniedz 20 EUR 2. līmenis – on-line pasūtījumu summa ir no 20 EUR – 100 EUR 3. līmenis – on-line pasūtījumu summa ir no 100 EUR – 500 EUR 4. līmenis – on-line pasūtījumu summa pārsniedz 500 EUR

Vai obligāti jāreģistrējas, lai veiktu pasūtījumu?

Reģistrācija nav obligāta, tomēr pasūtījuma noformējuma laikā jums, tomēr, vajadzēs ierakstīt personiskus datus.

Kad būs gatavs pasūtījums?

Pasūtījuma izpildes termiņš atkarīgs no saņemšanas filiāles, parasti tas ir 1-2 darba dienas. Precīzs izpildes termiņš norādīts, apstiprinājuma veidlapā, kas atnāk uz e-pastu noformēšanas brīdī. Tur ir punkts: izpildes termiņš, tas ir laiks un datums,kad pasūtījums jau ir gatavs un var doties pakaļ.

Kā es varu veikt izmaiņas vai arī atcelt savu veikto pasūtījumu?

Lūdzam sazināties ar mums pa tālruni: 29719090 vai e-pastu info@fuji.lv un pastāstīt par situāciju, kā arī nosaukt pasūtījuma numuru. Risinājumus atradīsim.

Veicu pasūtījumu, taču aizmirsu norādīt kā express pasūtījumu, ko man darīt?

Lūdzam sazināties ar konkrēto filiāli, kur pasūtījāt un pastāstīt par situāciju, kā arī pateikt pasūtījuma numuru. Ja vien nebūs nekādi neparedzēti tehniski ierobežojumi, mēs izpildīsim kā express pasūtījums, pie saņemšanas būs jāpiemaksā par izpildījumu steidzamā kārtā.

Veicu pasūtījumu, bet ir palikusi nepareiza piegādes adrese, ko man darīt?

Lūdzam sazināties ar mums pa tālruni: 29719090 vai e-pastu info@fuji.lv un pastāstīt par situāciju, kā arī nosaukt pasūtījuma numuru. Risinājumus atradīsim.

Cik ilgi uzglabājas pasūtījumi?

Sistēmā pasūtījumi uzglabājas septiņas dienas, pēc tam faili automātiski tiek dzēsti.

Kā var pasūtīt dažāda izmēra bildes vienā pasūtījumā?

Ielādējiet visas bildes,kuras vēlaties taisīt, nākošajā solī: drukas iestatījumi, Ja vēlaties veikt izmaiņas visiem failiem, tad nospiediet “Atzīmēt visas”. Ja vēlaties veikt izmaiņas tikai dažiem failiem, tad nospiediet “Noņemt atzīmējumu visiem”, ielieciet ķeksīti pie fotogrāfijas un labajā malā izvēlaties izmēru, zem fotogrāfijas parādās izmērs, kāds izmērs konkrētajai bildei, tā Jūs varat pārliecināties vai ir atzīmēts pareizi.

Kādai jābūt bildes proporcijai?

Fotogrāfijai jābūt proporcijā 2:3, ja bildei nav šī proporcija, tad viņai tiek pievienotas baltas malas gar sāniem.

Kāpēc saņemtajām fotogrāfijām ir baltas malas?

Bez kvalitātes svarīga ir arī attēla proporcija. Amatieru fotokamērās izplatīta ir malu attiecība 3:4, bet foto tiek izgatavots uz standarta 10x15cm fotopapīra, un šāda izmēra proporcija ir 2:3.

Vai var apvienot divus pasūtījumus vienā pēc to noformēšanas?

Nē, tādas iespējas nav. Divus jau izveidotos pasūtījumus apvienot vienā nevar.

Nepieciešams rēķins ar uzņēmuma rekvizītiem, kā rīkoties?

Noformējot pasūtījumu, jāieliek ķeksītis pie “Juridiska persona”, Pēc pasūtījuma apmaksas, uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīts rēķins ar uzņēmuma rekvizītiem.

Kādi ir piegādes veidi un termiņi?

Piegāde pa pastu, notiek 2-3 darba dienu laikā. Saņemšana OMNIVA tīkla pakomātā, notiek 2-3 darba dienu laikā.